Dnes je 29.listopadu 2021 | Úvodní stránka |  Odkazy |  Kontakty  
3.11.2012: Technická pomoc, čerpání rybníka, čištění odtoku, výlov. Již druhým rokem jsme tento rybník odčepávali. Minulý rok v zimě když udeřili mrazy odtok rybníka zamrzl a hrozilo vylití vody do okolí. Proto jsme letos celý odtok při jedné práci vyčistili taky. Na fotky se můžete podívat ve fotogalerii.

14.7.2012: O víkendu se konala tradiční soutěž o pohár starosty obce Velké Albrechtice. Zúčastnilo se ji 15 družstev z toho tři mužstva žen. Na prvním místě se v mužích umístili Větřkovice s časem 14:55 a v ženách zvítězilo družstvo Tísku s časem 18:77. Vše se v podstatě vydařilo jen to počasí nám nakonec moc nepřálo, protože při startu posledního družstva nám už začalo pršet a předávání cen vítězům muselo proběhnou v dešti a v rychlosti pod stánkem u časomíry. Ale věříme, že to zas tolik nevadilo a všem zúčastněným se u nás dobře soutěžilo. po zimě Videa najdete zde a výsledky ze soutěže zde.

9.7.2012: Týden před naší domácí soutěží jsme se pustili do menších příprav. Oprášili jsme naše staré terče, natřeli jsme je do nových barev a nainstalovali jsme na ně novou časomíru. Když už jsme byli u toho natírání, tak jsme dali dokupy i naší káď. Teď už zbylo jenom udělat údržbu na naší mašině a bylo vše hotovo. No a když jsme tohle všechno měli "krásné a funkční", tak jsme si dali pár zkušebních útoků ať nám to v tu sobotu dobře dopadne! A přitom ješte zbyl i nějaký ten čas na udělání fotek, takže je máte tady! Fotografie.

18.6.2012: Den obce je uspěšně za námi! Bylo to náročné, ale věříme, že se všichni dobře bavili a že si ten den pořádně užili. Počasí nám přálo, sluníčko svítilo a v noci nepršelo, takže co víc si přát. Na nějaké ty fotky, které se v tom shonu podařilo udělat se můžete podívat ve fotogalerii. Přidali jsme taky video s písní o Velkých Albrechticích. To najdete samozrejmě ve videogalerii.

20.5.2012: I naši hasiči fandili hokeji!! Sledovali jsme utkání českého národního týmu na mistrovství světa v hokeji na velkoplošné projekci. Opravdu jenom pár fotek je ve fotogalerii.

19.5.2012: V sobotu ráno jsme uspořádili brigádu kvůli rekonstrukce Ávie. Účast byla hojná a udělali jsme zase kus práce. Všem co pomáhali děkujeme. Na fotografie se můžete podívat ve fotogalerii.

5.5.2012: Jako každý rok jsme na hřišti ve Velkých Albrechticích stavěli májku. Na nějaké ty fotografie se můžete podívat ve fotogalerii.

25.2.2012: Jednotka byla přivolána k technické pomoci "odstranění ledových ker". Hrozilo zvýšení hladiny řeky Bílovky. Ledové kry byly po několika hodinách odstraněny na více místech tohoto toku! Na fotografie se můžete podívat ve fotogalerii.

14.8.2011: Se konala tradiční hasičská soutěž v Bravinném, které se zúčastnili i hasiči z Velkých Albrechtic. Bohužel se nepodařilo útok dokončit.

20.6.2011: Technická pomoc, čištění ucpané kanalizace. Fotky z akce najdete ve fotogalerii.      

1 |  2 |  3 |  4 |  5  


Copyright © 2012  |  SDH Velké Albrechice  |  created by Langer Tomáš #